Dušialus Deante Correo 90×90 cm, valge graniitkomposiit
Tootekood:
KQR_A41B
Dušialus Deante Correo materjaliks on graniitkomposiit ning sellest tulenevalt on toode hüdrofoobne ning libisemiskindel.
Mõõtmed: 900 x 900 x 36 mm (laius x pikkus x sügavus).
- Graniitkomposiit dušialust võib soovi korral kohandada teemantlõikekettaga;
- kinnitub aluspinnale paigaldusliimiga;
- hõbedaioonidega rikastatud viimistlus annab antiseptilisi omadusi;
- graniit tõrjub veepiisku, mistõttu need voolavad hõlpsasti alla, viies endaga kaasa ka mustuseosakesed.
206,94 € / tk
(sis. 40,05 € KM)
Säästad 68,17 €
Kampaania kestab kuni kaupa jätkub
Saadaval järeltellimisel
Alates: 27. aprill 2026
Väljastuspunkt aadressil Valdeku 168, Tallinn
Alates: 27. aprill 2026
Kulleri hind arvutatakse kassas
Tooteandmed
| Kaal | 17 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 90 × 90 × 3 cm |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Matt |
| Materjal | Graniitkomposiit |
| Asetus | Põrandale paigaldatav |
| Kuju | Ruut |
| Tootja garantii | 10 aastat |
| Libisemiskindlus | Jah |
| Kollektsioon | Correo |
| Pikkus (mm) | 900 mm |
Toote kirjeldus
206,94 € / tk
(sis. 40,05 € KM)
Säästad 68,17 €
Kampaania kestab kuni kaupa jätkub
Saadaval järeltellimisel
Alates: 27. aprill 2026
Väljastuspunkt aadressil Valdeku 168, Tallinn
Alates: 27. aprill 2026
Kulleri hind arvutatakse kassas




