FARO D80 on seinale kinnitatav 80 cm sahtlitega valamukapp kahe mahuka sahtliga. Mõõdud: 80 × 50 × 40 cm. Sahtlitel on Soft Close vaiksulguv süsteem, riputid on reguleeritavad. Viimistlus: valge kõrgläige, mudel kuulub FARO moodulkollektsiooni: sobib kasutada mööblivalamuga või koos tööpinnaga ja pealt paigaldatava valamuga. Käepidemed ei kuulu komplekti!
✓ 2 sahtlit + Soft Close
✓ Kompaktne mõõt 80 × 50 × 40 cm väiksematesse vannitubadesse
✓ Valge kõrgläige
✓ Reguleeritavad riputid, kokkupanduna.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 40 kg |
| Pikkus | 80 cm |
| Laius | 40 cm |
| Sügavus | 50 cm |
| Laius (mm) | 800 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | FARO |
| Valamuga | Ei |
| Asetus | Seinale kinnitatav |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Läikiv |
| Sahtlite arv | 2 |
| Käepidemed | Ei |
| Soft-close | Jah |
| Materjal | MDF puitkiudplaat |
| Tarnitakse kokkupandult | Jah |
| Tootja garantii | 2 aastat |
Tootekirjeldus
Sahtlitega valamukapp FARO D80
Kahe sahtliga riputatav valamukapp, mille 40 cm sügavus annab rohkem hoiuruumi ja võimaldab kasutada kappi moodulsüsteemis ühise tööpinna all. Soft Close tagab sujuva ja vaikse sulgumise, valge kõrgläige pind püsib kauem esinduslik ja on kerge hooldada.
Peamised eelised
-
Kompaktne vorm: 80 × 50 × 40 cm – ideaalne minivannituppa ja kitsasse nišši.
-
Vaikne mugavus: 2 Soft Close sahtlit
-
Paindlik paigaldus: vasak/parem avatavus + reguleeritavad riputid.
* Käepidemed ei kuulu komplekti, tuleb soetada eraldi!
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
30-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 30 päeva jooksul.







Ole esimene, kes hindab toodet „Sahtlitega valamukapp FARO D80, valge kõrgläige, 80 cm, seinale kinnitatav"