Värvitud Hardie voodrilaua kruvid 4,8 x 38 mm kreemjas mets, 250 tk
Värvitud Hardie voodrilaua kruvid sobivad puitroovile kinnitatud Plank ja VL Plank tüüpi voodrilaudadel põhineva fassaadisüsteemiga. Ühes pakis on 250 kruvi.
Mõõtmed: 38 x 4.8 mm (pikkus x paksus).
✓ TORX tüüpi puidukruvi;
✓ eelvärvitud kahes kihis polüestervärviga.
123,57 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Tellitav
Saadaval 2-3 nädalaga
Kojutarne
26. mai
Väljastuspunkti
21. mai
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumist
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
30-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 1 kg |
| Pikkus | 10 cm |
| Laius | 6 cm |
| Sügavus | 6 cm |
| Pakendis | 250 tk |
| Pikkus (mm) | 38 |
| Diameeter | 4.8 mm |
| Omadused | |
| Värv | Beež |
| Värvitoon | Kreemjas mets (Woodland Cream) |
| Materjal | Teras |
| Tüüp | Puidukruvi |
03 · Komplekti tarvikud
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
1 toodet · 1 kategooriat
Vali, mis lisada peatootele. Kogused on muudetavad.
0 toodet
0,00 €
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
30-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 30 päeva jooksul.


Ole esimene, kes hindab toodet „Värvitud Hardie voodrilaua kruvid 4,8 x 38 mm kreemjas mets, 250 tk"