Arvuta materjali kogus minutiga
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatoritVärvitud alumiiniumist Cedral Lap lõpuprofiil C07 kriitjasvalge peidab fassaadikatte teravad nurgad ning annab ühtlase lõpetuse või eralduse.
Mõõtmed: 3000 x 26 x 45 mm (pikkus x laius x sügavus).
✓ Kaetud eemaldatava kaitsekilega, mis kaitseb profiile paigalduse ajal;
✓ eelvärvitud kahes kihis polüestervärviga.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistSisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatorit| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 0,5 kg |
| Pikkus | 300 cm |
| Laius | 5 cm |
| Sügavus | 4 cm |
| Pakendis | 1 tk |
| Pikkus (mm) | 3000 |
| Omadused | |
| Värv | Valge |
| Värvitoon | C07 |
| Materjal | Alumiinium |
| Tüüp | Lõpuprofiil |
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 30 päeva jooksul.
Ole esimene, kes hindab toodet „Värvitud alumiiniumist Cedral Lap lõpuprofiil C07 kriitjasvalge, 3000mm"