Dušialus Deante Silia peamiseks materjaliks on akrüül, mis säilitab oma läike ja värvi ka pärast aastatepikkust kasutamist.
Mõõtmed: 800 x 800 x 35 mm (laius x pikkus x sügavus).
- Dušialust on võimalik lõigata, mis võimaldab seda sobitada mittestandardsetesse ruumidesse;
- kinnitub aluspinnale paigaldusliimiga;
- meeldivalt tekstuurne pind muudab duši all käimise ohutumaks kõigile, sealhulgas lastele ja eakatele.
303,14 €
−20%
242,52 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Tellitav
Saadaval 2-3 nädalaga
Kojutarne
16. juuni
Väljastuspunkti
11. juuni
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumist
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
14-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 13 kg |
| Pikkus | 80 cm |
| Laius | 80 cm |
| Sügavus | 3 cm |
| Pikkus (mm) | 800 |
| Omadused | |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Poolläikiv |
| Materjal | Akrüül |
| Asetus | Põrandale paigaldatav |
| Kuju | Ruut |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Libisemiskindlus | Jah |
| Kollektsioon | Silia |
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.





Ole esimene, kes hindab toodet „Dušialus Deante Silia 80×80 cm, valge akrüül"