Deante Therm on premium dušikomplekt, mis sialdab vihma- ja käsiduši koos vannisegistiga. Anti-Calc süsteem vähendab katlakivi ladestumist ja pikendab dušipea eluiga.
- Üladuši reguleeritav kõrgus: 107-144 cm;
- silikoonist düüsid vähendavad katlakivi ladestumist ja hõlbustab selle eemaldamist;
- pöördliidesega dušivoolik hoiab ära vooliku keerdumise ja väändumise;
- üliõhuke terasest dušipea koos reguleeritava kaldega;
- segisti on võimalik lukustada 38˚C kraadile.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 6 kg |
| Pikkus | 145 cm |
| Laius | 38 cm |
| Sügavus | 7 cm |
| Omadused | |
| Värv | Kroom |
| Kollektsioon | Therm |
| Materjal | Messing |
| Katlakivivastane töötlus | Jah |
| Kuumakaitsega dušikäepide | Ei |
| Pöörliidesega dušivoolik | Jah |
| Dušivooliku pikkus | 1500 mm |
| Tootja garantii | 5 aastat |
| Üladuši läbimõõt | 250 mm |
| Vee läbilaskvus | 12-14.9 l/min |
Tootekirjeldus
Deante Therm dušikomplekt vannisegistiga pakub maksimaalset mugavust ja turvalisust tänu oma nutikatele lahendustele. Termostaatsegisti võimaldab lukustada temperatuuri kraadi täpsusega vahemikus 34 - 42˚C. Silikoonist liigutatav aeraator võimaldab reguleerida veevoolu suunda ning seda on ülimalt lihtne hooldada. Spetsiaalsed tagasilöögiklapid tasakaalustavad survekõikumisi ja kaitsevad segistit. Volditav tila töötab ka lülitina dušši ja vanni vahel – nutikas ja ruumisäästlik. Toodet iseloomustab kõrge töökindlus, elegantne viimistlus ja kaasaegne disain, mis sobib igasse vannituppa
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.





Ole esimene, kes hindab toodet „Dušikomplekt koos vannisegistiga Deante Therm, kroom"