Arvuta materjali kogus minutiga
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatoritEternit laineplaadi must harjakivi sobib ainult sama tootja laineplaatidega.
Mõõtmed: 625 x 250 x 20 mm (pikkus x laius x paksus), millest kasulik ehk kattev pikkus 580 mm.
✓ Eternit ümar eterniidi harjakivi kulu on 1 tükk iga 0.58 jooksva meetri kohta.
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatorit| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 3 kg |
| Pikkus | 62,5 cm |
| Laius | 25 cm |
| Sügavus | 6 cm |
| Omadused | |
| Laine kõrgus | 60 mm |
| Materjal | Kiudtsement |
| Minimaalne kalle | 7° |
| Tekstuur | Sile |
| Värv | Must |
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.
Ole esimene, kes hindab toodet „Eternit laineplaadi must harjakivi 625 mm"