Kapi käepide 30 cm Luna on valmistatud alumiiniumist ning viimistluselt kroomitud. Kompaktse vormiga Luna käepidemed on igapäevaseks kasutamiseks mugavad ning sulanduvad moodsasse keskkonda imehästi.
Mõõdud: 29,8 × 2,9 × 1,5 cm (laius × kõrgus × sügavus).
✓ Vastupidav kroomitud alumiinium.
9,92 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Otsas
Hetkel pole saadaval
Laost otsas
Küsi projekti pakkumist
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
14-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 0,7 kg |
| Pikkus | 29,8 cm |
| Laius | 2,9 cm |
| Sügavus | 1,5 cm |
| Pakendis | 1 tk |
| Laius (mm) | 298 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | Luna |
| Kuju | Ristkülik |
| Värv | Kroom |
| Viimistlus | Läikiv |
| Tüüp | Käepide |
| Materjal | Alumiinium |
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.



Ole esimene, kes hindab toodet „Kapi käepide 30 cm Luna, kroomitud alumiinium"