Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 15 kg |
| Pikkus | 130 cm |
| Laius | 46 cm |
| Sügavus | 2,5 cm |
| Laius (mm) | 1304 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | TOP |
| Värv | Beež |
| Värvitoon | Kašmiir |
| Viimistlus | Matt |
| Materjal | Laminaat |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Töötasapind |
Tootekirjeldus
Lamineeritud töötasapind 130 TOP matistatud beež kašmiir on stiilne ja funktsionaalne lahendus vannitoamööbli täiustamiseks. Selle pehme beež toon toob ruumi harmooniat ja rahulikkust, luues kerge ja modernse üldilme. Töötasapind on kaetud spetsiaalse valguskõvastuva lakiga, mis kaitseb seda niiskuse ja päikesevalguse kahjuliku mõju eest, tagades pinna vastupidavuse ja pikaajalise kauni välimuse. Tööpind on 130 cm lai, 46 cm sügav ja 2,5 cm paks, olles vastupidav ning kergesti hooldatav.
See tööpind on ideaalne alus pealtpaigaldatavale valamule või lihtsalt dekoratiivseks tasapinnaks, tuues vannituppa loomuliku kuldse tamme ilme.
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Lamineeritud töötasapind 130x46x2.5cm, matistatud beež kašmiir"