Lamineeritud töötasapind 30 TOP pöök toob vannituppa soojust ja loomulikkust, rõhutades sisekujunduse hubasust ning looduslähedust. Mõõdud: 30 x 46 x 2.5 cm (laius x sügavus x kõrgus).
✓ Vastupidav lamineeritud pind.
Laost otsas
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 3 kg |
| Pikkus | 30 cm |
| Laius | 46 cm |
| Sügavus | 2,5 cm |
| Laius (mm) | 300 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | TOP |
| Värv | Pöök |
| Värvitoon | Pöök |
| Viimistlus | Poolläikiv |
| Materjal | Laminaat |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Töötasapind |
Tootekirjeldus
Lamineeritud töötasapind 30 TOP pöök on stiilne ja praktiline lahendus vannitoa sisustamisel. Looduslähedane pöögilaadne muster lisab ruumile soojust ja ajatut elegantsi, sobitudes hästi nii modernse kui ka klassikalise interjööriga. Tööpind on 30 cm lai, 46 cm sügav ja 2,5 cm paks, olles vastupidav ning kergesti hooldatav. Lamineeritud viimistlus tagab hea niiskuskindluse ja lihtsa puhastuse igapäevasel kasutamisel.
See tööpind on ideaalne alus pealtpaigaldatavale valamule või lihtsalt dekoratiivseks tasapinnaks, tuues vannituppa loomuliku kuldse tamme ilme.
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.





Ole esimene, kes hindab toodet „Lamineeritud töötasapind 30x46x2.5cm, pöök"