Lamineeritud töötasapind 90 TOP kuldne tamm toob vannituppa soojust ja loomulikkust, rõhutades sisekujunduse hubasust ning looduslähedust. Mõõdud: 90 x 46 x 2.5 cm (laius x sügavus x kõrgus).
✓ Vastupidav lamineeritud pind.
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 10 kg |
| Pikkus | 90 cm |
| Laius | 46 cm |
| Sügavus | 2,5 cm |
| Laius (mm) | 900 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | TOP |
| Värv | Tamm |
| Värvitoon | Kuldne tamm |
| Viimistlus | Poolläikiv |
| Materjal | Laminaat |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Töötasapind |
Tootekirjeldus
Lamineeritud töötasapind 90 TOP kuldne tamm on stiilne ja praktiline lahendus vannitoa sisustamisel. Looduslähedane tamme muster lisab ruumile soojust ja ajatut elegantsi, sobitudes hästi nii modernse kui ka klassikalise interjööriga. Tööpind on 90 cm lai, 46 cm sügav ja 2,5 cm paks, olles vastupidav ning kergesti hooldatav. Lamineeritud viimistlus tagab hea niiskuskindluse ja lihtsa puhastuse igapäevasel kasutamisel.
See tööpind on ideaalne alus pealtpaigaldatavale valamule või lihtsalt dekoratiivseks tasapinnaks, tuues vannituppa loomuliku kuldse tamme ilme.
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
−40%
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Lamineeritud töötasapind 90x46x2.5cm, kuldne tamm"