Lükanduksega dušisein Deante Prizma komplektis on 6 mm paksune karastatud klaassein ja -uks ning nende kinnitamiseks mõeldud terasest elemendid. Prizma kollektsioon ühendab endas lihtsa kokkupaneku ja moodsa minimalistliku disaini, mis on ideaalselt kooskõlas kaasaegsete disainitrendidega.
Mõõtmed: 1200 x 1950 x 6 mm (laius x pikkus x paksus).
- Kaetud Active Cover hüdrofoobse kattega, mis tõrjub veemolekule ja vähendab seeläbi oluliselt katlakivi teket;
- madala raudoksiidi sisaldusega kristallselge karastatud klaas;
- võimaldab paigaldust dušialusega või ilma;
- pööratav poolsus, mis võimaldab komplekti paigaldada paremale või vasakule küljele;
- saab kombineerida teise Prizma dušiseina ja -uksega.
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 25 kg |
| Pikkus | 120 cm |
| Laius | 1 cm |
| Sügavus | 195 cm |
| Pakendis | 1 tk |
| Laius (mm) | 1200 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | Prizma |
| Värv | Kuld |
| Viimistlus | Läikiv |
| Klaasi viimistlus | Kirgas |
| Katlakivivastane töötlus | Jah |
| Materjal | Karastatud klaas, Teras |
| Asetus | Seinale kinnitatav |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Dušisein |
| Tootja garantii | 2 aastat |
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.










Ole esimene, kes hindab toodet „Lükanduksega dušisein Deante Prizma 120×195 cm, kuldkroom"