Matt must valamu äravoolupesa Granit on on kaetud graniidikomposiidiga. Korgi avamine ja sulgemine toimib click süsteemina ehk lihtsa vajutusega. Konkreetsel äravoolupesal puudub ülevool.
✓ Antibakteriaalne hõbedaioonidega pind;
✓ lihtne click mehhanism – vajuta avamiseks või sulgemiseks.
37,10 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Tellitav
Saadaval 2-3 nädalaga
Kojutarne
5. juuni
Väljastuspunkti
2. juuni
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumist
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
14-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Pikkus | 10 cm |
| Laius | 7 cm |
| Sügavus | 7 cm |
| Diameeter | 62 mm |
| Läbimõõt | 1 1/4" |
| Pakendis | 1 tk |
| Omadused | |
| Funktsionaalsus | Click süsteem |
| Kollektsioon | Granit |
| Kuju | Ring |
| Materjal | Graniitkomposiit, Messing, Teras |
| Tüüp | Äravoolupesa |
| Ülevool | Ei |
| Värv | Must |
| Viimistlus | Matt |
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Matt must valamu äravoolupesa Click süsteemiga 1 1/4″, komposiitkattega"