Pealpaigaldatav valamu ANNA on 50 cm seinale kinnitatav valamu. Hall marmori imitatsiooniga keraamika viimistlus, mõõtmed 50×13.5×38 cm (laius × kõrgus × sügavus).
- Seinale kinnitatav paigaldus
- Materjal: Keraamika
- Viimistlus: hall marmori imitatsiooniga keraamika
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 9 kg |
| Pikkus | 13,5 cm |
| Laius | 50,5 cm |
| Sügavus | 39,5 cm |
| Laius (mm) | 505 |
| Sügavus (mm) | 380 |
| Omadused | |
| Värv | Hall |
| Kollektsioon | ANNA |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Paigaldusviis | Pealpaigaldatav |
| Materjal | Keraamika |
| Ülevool | Ei |
Tootekirjeldus
Tootekirjeldus
See 50 cm laiune pealpaigaldatav valamu ANNA sobib hästi erinevatesse vannitubadesse. Hall marmori imitatsiooniga keraamika viimistlus annab valamule kaasaegse ilme. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse.
Tehnilised andmed
- Mudel: ANNA
- Värvus: hall marmori imitatsiooniga keraamika
- Mõõdud: 50×13.5×38 cm (laius × kõrgus × sügavus)
- Materjal: Keraamika
- Paigaldus: Seinale kinnitatav
- Tootja garantii: 2 aastat
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.





Ole esimene, kes hindab toodet „Pealpaigaldatav valamu ANNA, 50×38 cm, hall marmori imitatsiooniga keraamika"