Pealpaigaldatav valamu KAMA on 50 cm seinale kinnitatav valamu. Roheline matt keraamika viimistlus, mõõtmed 50×15×38 cm (laius × kõrgus × sügavus).
- Seinale kinnitatav paigaldus
- Materjal: Keraamika
- Viimistlus: roheline matt keraamika
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 9 kg |
| Pikkus | 15 cm |
| Laius | 50,5 cm |
| Sügavus | 38 cm |
| Laius (mm) | 505 |
| Sügavus (mm) | 380 |
| Omadused | |
| Värv | Roheline |
| Kollektsioon | KAMA |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Paigaldusviis | Pealpaigaldatav |
| Materjal | Keraamika |
| Ülevool | Ei |
Tootekirjeldus
Tootekirjeldus
See 50 cm laiune pealpaigaldatav valamu KAMA sobib hästi erinevatesse vannitubadesse. Roheline matt keraamika viimistlus annab valamule kaasaegse ilme. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse.
Tehnilised andmed
- Mudel: KAMA
- Värvus: roheline matt keraamika
- Mõõdud: 50×15×38 cm (laius × kõrgus × sügavus)
- Materjal: Keraamika
- Paigaldus: Seinale kinnitatav
- Tootja garantii: 2 aastat
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.





Ole esimene, kes hindab toodet „Pealpaigaldatav valamu KAMA, 50×38 cm, roheline matt keraamika"