Pealpaigaldatav valamu NELI on 50 cm seinale kinnitatav valamu. Sinine matt keraamika viimistlus, mõõtmed 50×14.5×35 cm (laius × kõrgus × sügavus).
- Seinale kinnitatav paigaldus
- Materjal: Keraamika
- Viimistlus: sinine matt keraamika
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 8 kg |
| Pikkus | 14,5 cm |
| Laius | 50,4 cm |
| Sügavus | 35,2 cm |
| Laius (mm) | 504 |
| Sügavus (mm) | 352 |
| Omadused | |
| Värv | Sinine |
| Kollektsioon | NELI |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Paigaldusviis | Pealpaigaldatav |
| Materjal | Keraamika |
| Ülevool | Ei |
Tootekirjeldus
Tootekirjeldus
See 50 cm laiune pealpaigaldatav valamu NELI sobib hästi erinevatesse vannitubadesse. Sinine matt keraamika viimistlus annab valamule kaasaegse ilme. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse.
Tehnilised andmed
- Mudel: NELI
- Värvus: sinine matt keraamika
- Mõõdud: 50×14.5×35 cm (laius × kõrgus × sügavus)
- Materjal: Keraamika
- Paigaldus: Seinale kinnitatav
- Tootja garantii: 2 aastat
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Pealpaigaldatav valamu NELI, 50×35 cm, sinine matt keraamika"