Pealpaigaldatav valamu WIKI on 36 cm seinale kinnitatav valamu. Beež keraamika viimistlus, mõõtmed 36×12×36 cm (laius × kõrgus × sügavus).
- Seinale kinnitatav paigaldus
- Materjal: Keraamika
- Viimistlus: beež keraamika
152,43 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Tellitav
Saadaval 2-3 nädalaga
Kojutarne
18. juuni
Väljastuspunkti
15. juuni
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumist
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
14-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 7 kg |
| Pikkus | 12 cm |
| Laius | 36 cm |
| Sügavus | 36 cm |
| Laius (mm) | 360 |
| Sügavus (mm) | 360 |
| Omadused | |
| Värv | Pruun |
| Kollektsioon | WIKI |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Paigaldusviis | Pealpaigaldatav |
| Materjal | Keraamika |
| Ülevool | Ei |
02 · Tootekirjeldus
Tootekirjeldus
Tootekirjeldus
See 36 cm laiune pealpaigaldatav valamu WIKI sobib hästi erinevatesse vannitubadesse. Beež keraamika viimistlus annab valamule kaasaegse ilme. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse.
Tehnilised andmed
- Mudel: WIKI
- Värvus: beež keraamika
- Mõõdud: 36×12×36 cm (laius × kõrgus × sügavus)
- Materjal: Keraamika
- Paigaldus: Seinale kinnitatav
- Tootja garantii: 2 aastat
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.







Ole esimene, kes hindab toodet „Pealpaigaldatav valamu WIKI, 36×36 cm, beež keraamika"