Põrandapealne vannisegisti Deante Silia terasest valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea. Anti-Calc töötlus vähendab katlakivi ladestumist ja pikendab dušipea eluiga.
Mõõtmed: 336 x 910 x 42 mm (laius x kõrgus x diameeter).
- Silikoonist düüsid vähendavad katlakivi ladestumist ja hõlbustab selle eemaldamist;
- pöördliidesega dušivoolik hoiab ära vooliku keerdumise ja väändumise;
- Silia seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
1236,59 €
−29%
877,99 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Tellitav
Saadaval 2-3 nädalaga
Kojutarne
5. juuni
Väljastuspunkti
2. juuni
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumist
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
14-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 15 kg |
| Pikkus | 91 cm |
| Laius | 34 cm |
| Sügavus | 18 cm |
| Pakendis | 1 tk |
| Omadused | |
| Värv | Pronks |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Silia |
| Materjal | Messing, Teras |
| Katlakivivastane töötlus | Jah |
| Kuumakaitsega dušikäepide | Jah |
| Pöörliidesega dušivoolik | Jah |
| Aeraator | Jah |
| Dušivooliku pikkus | 1500 mm |
| Vee läbilaskvus | 9.1-15 l/min |
| Tootja garantii | 7 aastat |
03 · Komplekti tarvikud
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
1 toodet · 1 kategooriat
Vali, mis lisada peatootele. Kogused on muudetavad.
0 toodet
0,00 €
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.








Ole esimene, kes hindab toodet „Põrandapealne vannisegisti Deante Silia II, harjatud pronks"