Põrandaplaat Essential on värvuselt hall, sileda pinnaviimistlusega ning imiteerib kivile omast tekstuuri.
Tegemist on näidisega ning toote mõõtmed võivad varieeruda.
- Rektifitseeritud ehk perfektselt täisnurkne (võimaldab kitsaid vuuke, 2-3 mm).
0,00 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Laos
Tallinna laos
Kojutarne
1–3 tööpäeva
Väljastuspunkti
homme
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
30-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 6,4 kg |
| Pikkus | 60 cm |
| Laius | 30 cm |
| Sügavus | 2 cm |
| Alusel | 46.08 m² |
| Pakendis | 4 tk |
| Pikkus (mm) | 600 |
| Omadused | |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Kivi |
| Värv | Hall |
| Viimistlus | Matt |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Tootenäidis |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | R9 |
| Kollektsioon | Essential |
| Külmakindel | Jah |
03 · Komplekti tarvikud
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
1 toodet · 1 kategooriat
Vali, mis lisada peatootele. Kogused on muudetavad.
0 toodet
0,00 €
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
30-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 30 päeva jooksul.



Ole esimene, kes hindab toodet „Tootenäidis: Põrandaplaat Essential hall 600 x 600 x 8 mm"