MO-RE D100 on 100 cm lai seinale kinnitatav sahtlitega valamukapp Bodega (pruun) mati viimistlusega.
✓ 2 sahtlit – Soft Close, täisväljatõmme, metallist küljed
✓ DefraMax ülemises sahtlis – rohkem kasutatavat põhja-pinda
✓ Mõõdud: 99,9 × 60 × 45,1 cm (L × K × S)
✓ TWIG-käepidemed (kuld/kroom/matt must) lisavarustus – ei kuulu komplekti!
✓ sobib nii sisseehitatud valamuga või tasapind + pealepandav valamu lahendusega
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 50 kg |
| Pikkus | 100 cm |
| Laius | 45 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Laius (mm) | 999 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | MO-RE |
| Valamuga | Ei |
| Asetus | Seinale kinnitatav |
| Värv | Pruun |
| Viimistlus | Matt |
| Sahtlite arv | 2 |
| Käepidemed | Ei |
| Soft-close | Jah |
| Materjal | MDF puitkiudplaat |
| Tarnitakse kokkupandult | Jah |
| Tootja garantii | 2 aastat |
Tootekirjeldus
Sahtlitega valamukapp MO-RE D100
Toob vannituppa sooja pruunika puidutooni ja minimalistliku joone. Mõlemad sahtlid liiguvad täisväljatõmbel ning metallist küljed annavad stabiilsust ja ligipääsu kogu sisule. DefraMax ülemises sahtlis suurendab põhja kasutuspinda (kohandatud madalale sifoonile). DefraSoftClose tagab vaikse, pehme sulgumise, grafiitne sisemus hoiab mulje korrahoidlikuna ning reguleeritavad riputid teevad seinale joondamise täpseks ja kiireks.
-
Mahukad ja ligipääsetavad sahtlid. DefraMax ülemises sahtlis suurendab põhja kasutuspinda (kohandatud madalale sifoonile). Sahtli kandevõime kuni 25 kg.
-
DefraSoftClose tagab pehme ja hääletu sulgumise.
-
Korrastatud interjöör. Grafiitne sahtlisisu püsib korrektne ka igapäevaselt.
-
Lihtne paigaldus. Reguleeritavad riputid kiirendavad joondamist ja kõrguse seadistust.
Disain ja viimistlus
Esipaneel on lakitud MDF-ist, korpus lamineeritud plaadist, mõlemad Bodega (pruun) matt. Kasutatud on valguskõvastuvat lakki, mis tõstab vastupidavust päikesekiirgusele. MO-RE kollektsioonis on esipaneelid lakitud ka seest, mis parandab niiskus- ja mustuskindlust ning lihtsustab hooldust. Käepidemed lisad vastavalt maitsele: TWIG (üksik/kahetäpp) toonides läikiv kuld, läikiv kroom või matt must – käepidemed ei kuulu komplekti!
Valamulahendused ja komplekteerimine
Parim vaste on mööblivalamu. Alternatiivina loo disainsem tasapind + peale pandav valamu lahendus. Tänu modulaarsusele saad lisada sama sarja kappe, et panipaika kasvatada. Soovituslik tööpind: 45,7 cm
Valamud ja tasapinnad ei kuulu komplekti!
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.








Ole esimene, kes hindab toodet „Sahtlitega valamukapp MO-RE D100, Bodega (pruun) matt, 100 cm, seinale kinnitatav"