Vannitoavalamu GLOSS on 100 cm seinale kinnitatav valamu. Valge polümeerbetoon viimistlus, mõõtmed 100×12×46 cm (laius × kõrgus × sügavus).
- Seinale kinnitatav paigaldus
- Materjal: Polümeerbetoon
- Viimistlus: valge polümeerbetoon
251,10 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Tellitav
Saadaval 2-3 nädalaga
Kojutarne
18. juuni
Väljastuspunkti
15. juuni
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumist
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
14-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 17,5 kg |
| Pikkus | 12 cm |
| Laius | 100 cm |
| Sügavus | 46 cm |
| Laius (mm) | 1000 |
| Sügavus (mm) | 460 |
| Omadused | |
| Värv | Valge |
| Kollektsioon | GLOSS |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Paigaldusviis | Lettvalamu |
| Materjal | Polümeerbetoon |
| Ülevool | Jah |
02 · Tootekirjeldus
Tootekirjeldus
Tootekirjeldus
See 100 cm laiune vannitoavalamu GLOSS sobib hästi erinevatesse vannitubadesse. Valge polümeerbetoon viimistlus annab valamule kaasaegse ilme. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse.
Tehnilised andmed
- Mudel: GLOSS
- Värvus: valge polümeerbetoon
- Mõõdud: 100×12×46 cm (laius × kõrgus × sügavus)
- Materjal: Polümeerbetoon
- Paigaldus: Seinale kinnitatav
- Tootja garantii: 2 aastat
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.








Ole esimene, kes hindab toodet „Vannitoavalamu GLOSS, 100×46 cm, valge polümeerbetoon"