Vannitoavalamu Nanu on valamukappidele mõeldud klassikalise sirgjoonelise disainiga keraamiline valamu. Mõõdud: 81.5 x 46.5 x 4 cm (laius x sügavus x kõrgus).
✓ Vastupidav ja kergesti hooldatav keraamika;
✓ sügav kauss hoiab ära vee pritsimise.
Laost otsas
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 14 kg |
| Pikkus | 81,5 cm |
| Laius | 46,5 cm |
| Sügavus | 4 cm |
| Laius (mm) | 815 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | Nanu |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Läikiv |
| Materjal | Keraamika |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Lettvalamu |
Tootekirjeldus
Vannitoavalamu Nanu ühendab klassikalise sirgjoonelise disaini ja igapäevase kasutusmugavuse. Kõrge serv rõhutab valamu vormi ning pakub lisakaitset vee ülevoolamise eest. Sügav kauss vähendab vee pritsimist ja muudab kasutamise mugavamaks. Valamu on valmistatud kvaliteetsest keraamikast, mis on vastupidav kriimustustele, värvimuutustele ja igapäevasele kulumisele.
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Vannitoavalamu Nanu 81×46 cm, valge keraamika"