Vannitoavalamu GO on 101 cm seinale kinnitatav valamu parempoolse kraanikausiga. Valge keraamika viimistlus, mõõtmed 101×17×46 cm (laius × kõrgus × sügavus).
- Seinale kinnitatav paigaldus
- Materjal: Keraamika
- Viimistlus: valge keraamika
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 20 kg |
| Pikkus | 17 cm |
| Laius | 101 cm |
| Sügavus | 46 cm |
| Laius (mm) | 1010 |
| Sügavus (mm) | 460 |
| Omadused | |
| Värv | Valge |
| Kollektsioon | GO |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Paigaldusviis | Lettvalamu |
| Materjal | Keraamika |
| Ülevool | Jah |
Tootekirjeldus
Tootekirjeldus
See 101 cm laiune vannitoavalamu GO sobib hästi erinevatesse vannitubadesse. Valge keraamika viimistlus annab valamule kaasaegse ilme. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse.
Tehnilised andmed
- Mudel: GO
- Värvus: valge keraamika
- Mõõdud: 101×17×46 cm (laius × kõrgus × sügavus)
- Materjal: Keraamika
- Paigaldus: Seinale kinnitatav
- Tootja garantii: 2 aastat
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.





Ole esimene, kes hindab toodet „Vannitoavalamu parempoolse kraanikausiga GO, 101×46 cm, valge keraamika"