Vannitoavalamu parempoolse kraanikausiga Plan on valamukappidele mõeldud modernse sirgjoonelise disainiga ja avara pealispinnaga lettvalamu. Mõõdud: 91 x 46 x 2.2 cm (laius x sügavus x kõrgus).
✓ Vastupidav ja kergesti hooldatav keraamika;
✓ sügav kauss hoiab ära vee pritsimise;
✓ parempoolse kraanikausiga, off-center lettvalamu.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 15 kg |
| Pikkus | 90 cm |
| Laius | 46 cm |
| Sügavus | 2,2 cm |
| Omadused | |
| Kollektsioon | Plan |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Läikiv |
| Materjal | Keraamika |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Lettvalamu |
Tootekirjeldus
Vannitoavalamu parempoolse kraanikausiga PLAN 90 ühendab stiili ja praktilisuse. Selle modernne ja selge vorm loob vannitoas korrastatud ja kaasaegse üldmulje. Ruumikas pealispind valamu ümber pakub lisapinda tarvikutele, mis teeb igapäevase kasutuse veelgi mugavamaks. Valamu on valmistatud kvaliteetsest keraamikast, mis on tugev, vastupidav ja lihtsasti hooldatav. Materjal ei tuhmu ega muuda värvi, ei ima lõhnu ning säilitab oma läike ja värske ilme ka aastatepikkuse kasutuse järel. Sügav, kandiliste joontega kauss vähendab vee pritsimist ning tagab igapäevase pesemise mugavuse.
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Vannitoavalamu parempoolse kraanikausiga Plan 91×46 cm, valge keraamika"