Arvuta materjali kogus minutiga
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatoritVärvinäidis Cedral Click C77 kivihall voodrilauast on saadaval ainult puitu imiteeriva tekstuuriga. Näidistükke on võimalik tellida meelepärasesse pakiautomaati tasuta.
Näidise mõõtmed: 100 x 186 x 12 mm (pikkus x laius x paksus).
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatorit| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 1 kg |
| Pikkus | 10 cm |
| Laius | 18,6 cm |
| Sügavus | 1,2 cm |
| Omadused | |
| Materjal | Kiudtsement |
| Tekstuur | Puiduimitatsioon |
| Tihedus | 1300 kg/m³ |
| Tuletundlikkus | A2-s1, d0 |
| Tüüp | Poolpunn (Click) |
| Värv | Pruun |
| Värvitoon | C77 |
Kiudtsement voodrilaud Cedral Click on kaasaegne fassaadimaterjal, mis meenutab välimuselt eelkõige eramajadel levinud puidust välisvoodrilauda. Nagu ka nimi juba osaliselt reedab, siis kiudtsement on mitme materjali kombinatsioon, kuhu kuuluvad tsement, liiv, tselluloosi- ja tekstiilikiud ning vesi. Koostisosadest tulenevalt on kiudtsemendi puhul tegemist vastupidava ja keskkonnasõbraliku materjaliga.
Voodrilaud Cedral Click on poolpunn ühendusega ning peidetud kinnitusklambritel põhineva süsteemiga, mis võimaldab luua moodsama ja ühtlasema välimusega fassaadi.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.
Ole esimene, kes hindab toodet „Värvinäidis: voodrilaud Cedral Click C77 kivihall 100×186 mm puiduimitatsioon"