Arvuta materjali kogus minutiga
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatoritVärvinäidis Cedral Lap C07 kriitjasvalge voodrilauast on saadaval ainult puitu imiteeriva tekstuuriga. Näidistükke on võimalik tellida meelepärasesse pakiautomaati tasuta.
Näidise mõõtmed: 100 x 190 x 10 mm (pikkus x laius x paksus).
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatorit| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 1 kg |
| Pikkus | 10 cm |
| Laius | 19 cm |
| Sügavus | 1 cm |
| Omadused | |
| Materjal | Kiudtsement |
| Tekstuur | Puiduimitatsioon |
| Tihedus | 1300 kg/m³ |
| Tuletundlikkus | A2-s1, d0 |
| Tüüp | Servatud (Lap) |
Kiudtsement voodrilaud Cedral Lap on kaasaegne fassaadimaterjal, mis meenutab välimuselt eelkõige eramajadel levinud puidust välisvoodrilauda. Nagu ka nimi juba osaliselt reedab, siis kiudtsement on mitme materjali kombinatsioon, kuhu kuuluvad tsement, liiv, tselluloosi- ja tekstiilikiud ning vesi. Koostisosadest tulenevalt on kiudtsemendi puhul tegemist vastupidava ja keskkonnasõbraliku materjaliga.
Voodrilaud Cedral Lap on tüüblit servatud ning on eelkõige mõeldud ülekattega paigaldamiseks, kuid võimaldab ka teisi stiile. Materjal kinnitatakse alusroovile kinnituskruvide abil.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.
Ole esimene, kes hindab toodet „Värvinäidis: Voodrilaud Cedral Lap C07 kriitjasvalge 3600×190 mm puiduimitatsioon"