Värvitud alumiiniumist sisenurgaprofiil Hardie MetalTrim linane kangas 3000 mm, 5 tk
Värvitud alumiiniumist sisenurgaprofiil Hardie MetalTrim linane kangas aitab esteetiliselt viimistleda hoone sisenurkasid. Toodet müüakse ainult paki kaupa ning ühes pakis on 5 välisnurgaprofiil.
Mõõtmed: 3000 x 25 x 20 mm (pikkus x laius x sügavus).
✓ Kaetud eemaldatava kaitsekilega, mis kaitseb profiile paigalduse ajal;
✓ eelvärvitud kahes kihis polüestervärviga.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 2,5 kg |
| Pikkus | 300 cm |
| Laius | 4,5 cm |
| Sügavus | 4,5 cm |
| Pakendis | 5 tk |
| Pikkus (mm) | 3000 |
| Omadused | |
| Värv | Beež |
| Värvitoon | Linane kangas (Sail Cloth) |
| Materjal | Alumiinium |
| Tüüp | Sisenurk |
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Värvitud alumiiniumist sisenurgaprofiil Hardie MetalTrim linane kangas 3000 mm, 5 tk"