Arvuta materjali kogus minutiga
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatoritCedral Click klambrite ja kruvide komplekt on mõeldud poolpunn voodrilaua süsteemi peidetud kinnituseks. Ühes pakis on 250 klambrit koos kruvidega, mis on piisav kogus kuni 40 voodrilaua kinnitamiseks.
Klambri mõõtmed: 60 x 40 mm (pikkus x laius);
Kruvi mõõtmed: 3.9 x 30 mm (diameeter x pikkus).
✓ Komplekt sisaldab T15 torx tüüpi otsikut.
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatorit| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 4 kg |
| Pikkus | 25 cm |
| Laius | 10 cm |
| Sügavus | 8 cm |
| Pakendis | 250 tk |
| Omadused | |
| Värv | Hall |
| Materjal | Teras |
| Tüüp | Klamber |
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.
Ole esimene, kes hindab toodet „Cedral Click klambrite ja kruvide komplekt puitkarkassile, 250 tk"