Materjalikalkulaator · 3 min
Arvuta materjali kogus minutiga
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatoritVärvitud Cedral voodrilaua kruvid sobivad Cedral kiudtsement voodrilaudadele. Ühes pakis on 100 kruvi.
Mõõtmed: 38 x 4.8 mm (pikkus x paksus).
✓ TORX tüüpi puidukruvi;
✓ eelvärvitud kahes kihis polüestervärviga.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistSisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatorit| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 1 kg |
| Pikkus | 10 cm |
| Laius | 6 cm |
| Sügavus | 6 cm |
| Pakendis | 100 tk |
| Pikkus (mm) | 38 |
| Diameeter | 4.8 mm |
| Omadused | |
| Värv | Valge |
| Värvitoon | C02 |
| Materjal | Teras |
| Tüüp | Puidukruvi |
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.
Ole esimene, kes hindab toodet „Värvitud Cedral voodrilaua kruvid 4,8 x 38 mm C02 Vaniljevalge, 100 tk"