Dušikomplekt koos segistiga Deante Silia on tugeva ja vastupidava pinnaviimistlusega, mis talub hästi lööke ja termošokke. Tänu Anti-Calc süsteemile on dušiotsikuid lihtne puhtana hoida – katlakivi saab silikoonotsikutelt eemaldada lihtsalt sõrmega üle tõmmates.
- Komplekti kuulub ka segisti.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 7 kg |
| Pikkus | 129 cm |
| Laius | 42 cm |
| Sügavus | 7 cm |
| Omadused | |
| Kollektsioon | Silia |
| Materjal | Messing |
| Värv | Harjatud teras |
| Katlakivivastane töötlus | Jah |
| Kuumakaitsega dušikäepide | Jah |
| Pöörliidesega dušivoolik | Jah |
| Dušivooliku pikkus | 1500 mm |
| Üladuši läbimõõt | 42 mm |
| Tootja garantii | 5 aastat |
Tootekirjeldus
Praktiline vihmadušš võimaldab mugavalt liikuda duši all, kuna käsidušši pole vaja hoida. Klassikalised vormid ja modernne viimistlus sobivad suurepäraselt nii industriaal-, skandinaavia- kui ka traditsioonilisse vannituppa. Tugev ja vastupidav pinnaviimistlus talub hästi lööke ja termošokke. Tänu Anti-Calc süsteemile on vihmadušši lihtne puhtana hoida – katlakivi saab silikoonotsikutelt eemaldada lihtsalt sõrmega üle tõmmates.
Komplekti kuulub ka dušisegisti, mis võimaldab valida vee väljavooluallika vastavalt soovile. Segisti elegantne viimistlus on visuaalselt kooskõlas nii dušši enda kui ka kogu kollektsiooniga.
Silia kollektsioon koosneb mitmekesistest toodetest: segistid, dušid, sanitaartehnika ja aksessuaarid. Seda iseloomustavad puhtad jooned, õhulised vormid ja kõrge funktsionaalsus. Aksessuaarid peidavad nutikalt paigaldusdetailid, keraamika on õhukeste servade ja siledapinnaline, ning segistid paistavad silma viimistletud disainiga. Kogu Silia sari on loodud maksimaalseks paindlikkuseks sisekujunduses – kõik osad sobivad omavahel kokku, moodustades stiilse ja harmoonilise terviku.
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.





Ole esimene, kes hindab toodet „Dušikomplekt koos segistiga Deante Silia, harjatud teras"