Harjatud teras duširenn koos äravooluga on roostevaba terasest valmistatud komplekt, mis on mõeldud põrandale paigaldamiseks.
Mõõtmed: 900 x 116 x 38-93 mm (laius x pikkus x sügavus).
- Konkreetne duširenn võimaldab kahte erinevat viimistlust: harjatud teras katteplaat, mida saab ümber pöörates katta ka põrandaplaatidega;
- kombineeritud haisulukk säilitab hügieeni ka harva kasutatavates vannitubades;
- komplektis on jalad, mis võimaldavad duširenni loodida.
Värv · 3 valikut
Harjatud teras
158,45 €
−24%
119,90 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Tellitav
Saadaval 2-3 nädalaga
Kojutarne
11. juuni
Väljastuspunkti
8. juuni
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumist
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
14-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 2 kg |
| Pikkus | 90 cm |
| Laius | 11 cm |
| Sügavus | 3 cm |
| Pakendis | 1 tk |
| Laius (mm) | 900 mm |
| Omadused | |
| Värv | Harjatud teras |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | 2in1 |
| Materjal | Teras |
| Kuju | Ristkülik |
| Vee läbilaskvus | 36 l/min |
| Tootja garantii | 10 aastat |
03 · Komplekti tarvikud
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
14 toodet · 1 kategooriat
Vali, mis lisada peatootele. Kogused on muudetavad.
0 toodet
0,00 €
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.





Ole esimene, kes hindab toodet „Duširenn koos äravoolu ja ümberpööratava kattega 90 cm, Deante harjatud teras"