Eraldiseisev vann Deante Alpinia on valmistatud vastupidavast akrüülmaterjalist, mis säilitab oma läiget ja värvi. Tootega sobivad põrandale ja või seinale paigaldatavad segistid.
✓ Komplekti kuulub kroomitud äravoolupesa koos sifooniga. Äravoolu sulgemiseks vajutage korki sõrmega ja korrake seda toimingut vee väljalaskmiseks.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 40 kg |
| Pikkus | 170 cm |
| Laius | 79 cm |
| Sügavus | 58 cm |
| Omadused | |
| Värv | Valge |
| Kollektsioon | Alpinia |
| Materjal | Akrüül |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Ülevool | Jah |
| Mahutavus | 195 L |
| Viimistlus | Läikiv |
Tootekirjeldus
Deante on Poola päritolu kaubamärk, mis on spetsialiseerunud kõrgekvaliteediliste vannitoa- ja köögilahenduste tootmisele. Ettevõte on turul tegutsenud üle 30 aasta, pakkudes stiilseid ja funktsionaalseid tooteid nagu segistid, valamud, vannid, dušilahendused ja aksessuaarid. Deante ühendab kaasaegse disaini ja vastupidavad materjalid, pöörates suurt tähelepanu keskkonnasõbralikkusele ja vee säästmisele. Kaubamärk teeb tihedat koostööd Poola disaineritega, et tagada innovatsioon ja esteetiline kvaliteet. Deante tooted on usaldusväärsed, praktilised ja loodud kestma igapäevases kasutuses.
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.







Ole esimene, kes hindab toodet „Eraldiseisev akrüülvann Deante Alpinia 170x79x58 cm, ovaalne"