Fassaadiplaat Aeropanel must RAL 9005 on kalibreeritud ehk tootmisprotsessi käigus täpselt mõõdetud ja vajadusel korrigeeritud.
Mõõtmed: 3000 x 1200 x 8 mm (pikkus x laius x paksus), ühe ruutmeetri (m²) fassaadipinna kohta kulub 0.28 fassaadiplaati.
✓ Sobib fassaadikatteks (>15 mm maapinnast);
✓ kinnitatakse aluskarkassile neetide ja/või värvitud kruvidega;
✓ ei vaja hilisemat ülevärvimist;
✓ tuletundlikkus A1 klass, ei põle ega soodusta tule levikut
✓ 10 aasta pikkune tootjapoolne materjaligarantii (sh. värvile)
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 49 kg |
| Pikkus | 300 cm |
| Laius | 120 cm |
| Sügavus | 0,8 cm |
| Alusel | 40 tk |
| Omadused | |
| Materjal | Kiudtsement |
| Materjalinorm | 0.28 tk/m² |
| Tekstuur | Sile |
| Tihedus | 1700 kg/m³ |
| Tuletundlikkus | A1-s1, d0 |
| Tüüp | Kalibreeritud |
| Värv | Must |
| Värvitoon | Südaöö must (Midnight Black) |
| Tootja garantii | 10 aastat |
Tootekirjeldus
Fassaadiplaat Aeropanel on kiudtsement komposiitmaterjalist valmisatud plaat, mis on peamisel mõeldud fassaadikatteks, kuid sobib ka teatud tingimuste täitmisel soklis kasutamiseks. Materjal on valmistatud tsemendist, veest, siduskiust ja mineraalsetest täiteainetest, pakkudes erakordset tugevust ja vastupidavust.
Aeropanel on saadaval eritellimusena ka kohandatud RAL väritoonis, kuid minimaalne tellimuskogus 300 m2.
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.







Ole esimene, kes hindab toodet „Fassaadiplaat Aeropanel must RAL 9005, 3000×1200 mm, kalibreeritud"