Värvitud RAL 9005 puidukruvid sobivad fassaadikatete kinnitamiseks puitroovile, kui peidetud kinnitus pole võimalik ega vajalik. Ühes pakis on 100 kruvi.
Mõõtmed: 38 x 4.8 mm (pikkus x paksus).
✓ TORX tüüpi puidukruvi;
✓ eelvärvitud kahes kihis polüestervärviga.
Värv · 3 valikut
Must
34,72 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Tellitav
Saadaval 2-3 nädalaga
Kojutarne
5. juuni
Väljastuspunkti
2. juuni
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumist
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
14-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 1 kg |
| Pikkus | 10 cm |
| Laius | 6 cm |
| Sügavus | 6 cm |
| Pakendis | 100 tk |
| Pikkus (mm) | 38 |
| Diameeter | 4.8 mm |
| Omadused | |
| Värv | Must |
| Värvitoon | RAL 9005 |
| Materjal | Teras |
| Tüüp | Puidukruvi |
03 · Komplekti tarvikud
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
1 toodet · 1 kategooriat
Vali, mis lisada peatootele. Kogused on muudetavad.
0 toodet
0,00 €
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.


Ole esimene, kes hindab toodet „Värvitud RAL 9005 puidukruvid 4,8 x 38 mm, 100 tk"