Käsitöö tekstuurmaal Slate II on jõuline seinakunst, mis imiteerib betooni ja kivi struktuuri. See teos on valminud käsitööna, kasutades spetsiaalset reljeefset krohvitehnikat, mis tõstab maali pinna lõuendist kõrgemale, luues põneva varjude mängu.
Maaili mõõtmed: 1200 x 800 x 15 mm (pikkus x laius x sügavus).
- Kujundatud Prantsusmaal.
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 2,1 kg |
| Pikkus | 88 cm |
| Laius | 6,5 cm |
| Sügavus | 127 cm |
| Laius (mm) | 800 |
| Pikkus (mm) | 1200 |
| Omadused | |
| Asetus | Seinale kinnitatav |
| Kollektsioon | Slate |
| Kuju | Ristkülik |
| Materjal | Kangas, Kips |
| Värv | Hall |
| Tekstuur | Reljeefne |
| Raamiga | Ei |
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.







Ole esimene, kes hindab toodet „Käsitöö tekstuurmaal Slate II 80×120 cm"