LED seinapilt Neo keskpunktiks on päris LED-ribaga ümbritsetud STOP märgi kontuur, luues ruumilise 3D-efekti ja toimides ühtlasi meeleoluvalgustusena. Tumedal taustal olev roosa ja siniste toonide kombinatsioon annab teosele küberpungiliku välimuse, mis sobib ideaalselt moodsa interjööri seinale.
Maaili mõõtmed: 1200 x 800 x 15 mm (pikkus x laius x sügavus).
- Kujundatud Prantsusmaal;
- LED ribad töötab AA patarei toitel.
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 8,05 kg |
| Pikkus | 88 cm |
| Laius | 6,3 cm |
| Sügavus | 127 cm |
| Laius (mm) | 800 |
| Pikkus (mm) | 1200 |
| Omadused | |
| Asetus | Seinale kinnitatav |
| Kollektsioon | Neo |
| Kuju | Ristkülik |
| Materjal | LED, Paber, Puit |
| Värv | Roosa, Sinine |
| Tekstuur | Sile |
| Raamiga | Ei |
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.







Ole esimene, kes hindab toodet „LED seinapilt Neo II 80×120 cm"