Käsitöö tekstuurmaal Dots kompositsioon on üles ehitatud tugevale kontrastile. Maali ülemine, domineeriv osa on skulpturaalne ja valge,meenutades tuules liikuvat peent kangast või abstraktset lumist maastikku.
Maali mõõtmed: 1500 x 500 x 100 mm (pikkus x laius x sügavus).
- Kujundatud Prantsusmaal;
- raamitud, valmis seinale riputamiseks.
179,80 €
€/tk
= 239,73 € / m²
Sisaldab 24% käibemaksu
Laos
Tallinna laos
Kojutarne
1–3 tööpäeva
Väljastuspunkti
homme
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
14-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 3,05 kg |
| Pikkus | 157 cm |
| Laius | 8 cm |
| Sügavus | 58 cm |
| Laius (mm) | 500 |
| Pikkus (mm) | 1500 |
| Omadused | |
| Asetus | Seinale kinnitatav |
| Kollektsioon | Dots |
| Kuju | Ristkülik |
| Materjal | Akrüül, Kangas |
| Värv | Kollane, Must |
| Tekstuur | Reljeefne |
| Raamiga | Jah |
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.







Ole esimene, kes hindab toodet „Käsitöö tekstuurmaal Dots 50×150 cm, raamiga"