Katusesild RR750 tellisepunane on spetsiaalselt mõeldud eterniitkatustele paigaldamiseks. Tegemist on vajaliku turvaelemendiga, mis muudab katusel liikumise turvalisemaks ning pikendab ühtlasi ka katusekatte eluiga. Konkreetse katusesilla käigutee laius on 350 mm ja pikkus 3000 mm. Komplekt on mõeldud kuni 45-kraadise kaldega katustele.
- 1 x käigutee (3000 mm);
- 4 x käigutee kanduri vaheplaat (350 mm);
- 4 x käigutee kandur;
- 16 x kuuskant polt (M8 x 25 mm);
- 16 x kuuskant mutter (M8);
- 8 x LVI-kruvi (6 x 70 mm);
- 8 x tihendit (20 mm).
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 16 kg |
| Pikkus | 300 cm |
| Laius | 35 cm |
| Sügavus | 20 cm |
| Omadused | |
| Materjal | Teras |
| Värv | Punane |
| Värvitoon | RR750 |
| Tüüp | Katusesild |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Tarnitakse kokkupandult | Ei |
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.


Ole esimene, kes hindab toodet „Katusesild RR750 tellisepunane, eterniitkatusele, 3000 mm"