Materjalikalkulaator · 3 min
Arvuta materjali kogus minutiga
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatoritParandusvärv Cedral C07 sobib kiudtsement voodrilaudade lõigatud või kahjustatud servade ning väiksemate kriimustuste katmiseks.
✓ Akrüülipõhine kiudtsemendile mõeldud värv.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistSisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatorit| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 1 kg |
| Pikkus | 12 cm |
| Laius | 10 cm |
| Sügavus | 10 cm |
| Omadused | |
| Värv | Valge |
| Värvitoon | C07 |
| Materjal | Akrüülipõhine |
| Kogus | 500 ml |
| Tüüp | Parandusvärv |
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.
Ole esimene, kes hindab toodet „Parandusvärv Cedral C07 kriitjasvalge 500 ml"