Põrandaplaat Simba Black on värvuselt süsimust, läikiva pinnaviimistlusega ning imiteerib marmorile omast tekstuuri. Simba Black põrandaplaadi hõõrdetegur COF on >0,40 ning tegemist on libisemiskindla mudeliga. See tähendab, et plaat sobib põrandakatteks köögis, elutoas, magamistoas ning teistes kuivades siseruumides.
Mõõtmed: 600 x 600 x 8 mm (pikkus x laius x paksus).
- Rektifitseeritud ehk perfektselt täisnurkne (võimaldab kitsaid vuuke, 2-3 mm);
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 27 kg |
| Pikkus | 60 cm |
| Laius | 60 cm |
| Sügavus | 4,5 cm |
| Alusel | - |
| Pakendis | 4 tk |
| Pikkus (mm) | 600 |
| Omadused | |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Marmor |
| Värv | Must |
| Viimistlus | Läikiv |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | Jah |
| Kollektsioon | Simba |
| Külmakindel | Jah |
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
−24%
−25%
−24%
−24%
−25%
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
30-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 30 päeva jooksul.





Ole esimene, kes hindab toodet „Põrandaplaat Simba Black must kõrgläige 600 x 600 x 8 mm, 1,44 m² pakis"