Põrandaplaat Space Stone on värvuselt must, läikiv sileda pinnaviimistlusega ning imiteerib marmorile omast tekstuuri. Konkreetsel põrandaplaadil puudub libisemiskindluse klassifikatsioonile. See tähendab, et plaat sobib ainult kuivadesse siseruumidesse nagu elutuba ja magamistuba.
Mõõtmed: 595 x 595 x 11 mm (pikkus x laius x paksus).
- Rektifitseeritud ehk perfektselt täisnurkne (võimaldab kitsaid vuuke, 2-3 mm).
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 26,1 kg |
| Pikkus | 59,5 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 4 cm |
| Alusel | 33.98 m² |
| Pakendis | 3 tk |
| Pikkus (mm) | 595 |
| Omadused | |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Marmor |
| Värv | Must |
| Viimistlus | Läikiv |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | Ei |
| Kollektsioon | Space Stone |
| Külmakindel | Jah |
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
−24%
−25%
−24%
−24%
−25%
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Põrandaplaat Space Stone must 595 x 595 x 11 mm, 1,062 m² pakis"