22,32 €
−10%
20,09 €
€/tk
Sisaldab 24% käibemaksu
Laos
Tallinna laos
Kojutarne
1–3 tööpäeva
Väljastuspunkti
4. mai
Tarne kogu Eestis
Hind kalkuleeritakse kassas
30-päeva tagastus
Tutvu ostu-ja müügitingimustega
01 · Spetsifikatsioon
Andmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 23 kg |
| Pikkus | 30 cm |
| Laius | 60 cm |
| Sügavus | 7,6 cm |
| Alusel | 46.08 m² |
| Pakendis | 8 tk |
| Pikkus (mm) | 300 |
| Omadused | |
| Materjal | Keraamika |
| Tekstuur | Terratso |
| Värv | Hall |
| Viimistlus | Matt |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Ei |
| Libisemiskindlus | Ei |
| Kollektsioon | Joy |
| Külmakindel | Ei |
04 · Vaata ka
Sulle võivad meeldida ka.
04 · Klientide arvustused
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
05 · Juhendid sellele tootele
Kõik artiklid
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
30-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 30 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Seinaplaat Joy helehall II 300 x 600 x 9 mm, 1,44 m² pakis"