Sahtlitega valamukapp EMPOLI D100, valge kõrgläige / kuldtamm, 100 cm, seinale kinnitatav
EMPOLI D100 on seinale kinnitatav 100 cm lai kahe sahtliga valamukapp + kahe avatud riiuliga valamukapp, mis ühendab valged esipaneelid ja kuldtamme dekooriga korpuse – elegantne kontrast modernsesse vannituppa. Sahtlisiinid on valmisatud metallisulamist ning varustatud pehmelt sulguva "soft-close" funktsiooniga. Mudel on mõeldud tasapinnapealse valamuga kasutamiseks. Valamu ega käepidemed ei kuulu komplekti ning tuleb soetada eraldi. Valamukapi mõõtmed: 50 x 100 x 45 mm (kõrgus x laius x sügavus).
- Seinale kinnitatav, reguleeritavad riputid;
- vaikselt sulguvad sahtlid;
- sõrmejäljevaba viimistlus.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 50 kg |
| Pikkus | 100 cm |
| Laius | 45 cm |
| Sügavus | 50 cm |
| Laius (mm) | 1000 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | EMPOLI |
| Valamuga | Ei |
| Asetus | Seinale kinnitatav |
| Värv | Tamm |
| Viimistlus | Läikiv |
| Sahtlite arv | 2 |
| Käepidemed | Ei |
| Soft-close | Jah |
| Materjal | MFC puitlaastplaat |
| Tarnitakse kokkupandult | Ei |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Riiulite arv | 2 |
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.




Ole esimene, kes hindab toodet „Sahtlitega valamukapp EMPOLI D100, valge kõrgläige / kuldtamm, 100 cm, seinale kinnitatav"