Sahtlitega valamukapp METRO SYSTEM D80 on seinale kinnitatav seinale kinnitatav vannitoakapp, mis ühendab klassikalise disaini, kvaliteetsed materjalid ja praktilise ülesehituse. Valamukapi mõõtmed: 80 x 60 x 45 mm (pikkus x laius x sügavus).
- Kaks mahukat sahtlit koos soft-close sulgumisfunktsiooniga;
- metallist sahtlisiinid;
- tarnitakse kokkupanemata kujul, mistõttu võtab transpordil ja hoiustamisel vähe ruumi.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 40 kg |
| Pikkus | 80 cm |
| Laius | 45 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Laius (mm) | 800 |
| Omadused | |
| Kollektsioon | METRO SYSTEM |
| Valamuga | Ei |
| Asetus | Seinale kinnitatav |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Läikiv |
| Sahtlite arv | 2 |
| Käepidemed | Freesitud |
| Soft-close | Jah |
| Materjal | MDF puitkiudplaat |
| Tarnitakse kokkupandult | Ei |
| Tootja garantii | 2 aastat |
Tootekirjeldus
Valamukapp METRO SYSTEM D80, kuldne tamm, 80 cm, seinale kinnitatav
Valamukapp METRO SYSTEM D80 on osa kaasaegsest METRO SYSTEM mööblikollektsioonist, mis ühendab funktsionaalsuse ja elegantse lihtsuse. Kapp koosneb kahest mahukast sahtlist, mis on varustatud vaikseltsulguva mehhanismiga (soft close) – see tagab mugava ja sujuva kasutuskogemuse igapäevasel avamisel ja sulgemisel. Kapi korpus ja esipaneelid on kaetud UV-karastatud lakiga, mis suurendab vastupidavust päikesekiirgusele ja kaitseb mööblit tuhmumise eest.
Valamukappi saab konbineerida lettvalamu või töötasapinna ja teasapinnapealse valamuga. Kui valida töötasapind, mis on kapist laiem, saab luua personaalse vannitoalahenduse, lisades juurde teisi sama kollektsiooni kappe või riiuleid. See võimaldab suurendada hoiuruumi ja säilitada vannitoas harmoonilise ilme.
Täiendav teave
- Käepidemed ei kuulu komplekti ja tuleb soetada eraldi.
- Valamu ei kuulu komplekti ning tuleb soetada eraldi.
- Valamukapp tarnitakse kokkupanemata kujul ning tuleb monteerida iseseisvalt.
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.







Ole esimene, kes hindab toodet „Valamukapp METRO SYSTEM D80, valge kõrgläige, 80 cm, seinale kinnitatav"