Arvuta materjali kogus minutiga
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatoritEternit Klasika mõõtmed: 1250 x 1130 x 6 mm (pikkus x laius x paksus), ühe ruutmeetri (m²) katusepinna kohta kulub 0.87 laineplaati ja 2.7 kruvi.
✓ Laineplaadi nurgad on lõigatud;
✓ tootjapoolne 30-aastane materjali kvaliteediga seotud garantii;
✓ armeeritud, Safety Strips® turvaribad tagavad kõrgema koormustaluvuse.
Sisesta hoone mõõtmed ning saad kogused koos personaalse pakkumisega kohe.
Proovi kalkulaatorit| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 18 kg |
| Pikkus | 125 cm |
| Laius | 113 cm |
| Alusel | 100 tk |
| Omadused | |
| Materjal | Kiudtsement |
| Materjalinorm | 1.15 tk/m² |
| Tekstuur | Sile |
| Tüüp | Laineplaat |
| Minimaalne kalle | 7° |
| Kasulik pindala | 0.87 tk/m² |
| Lainete arv | 8 |
| Värv | Pruun |
| Kollektsioon | Klasika |
Värvitud eterniit laineplaat Eternit Klasika on kaheksalaineline laineplaat, mille sile pind vähendab mustuse ja kondensaadi kogunemist. Tegemist on asbestivaba, loodussõbraliku ja äärmiselt vastupidava kiudtsemendist katusekattematerjaliga, mille eluiga ulatub vähemalt 50 aastani.
Materjali struktuur sisaldab mikroskoopilisi õhuvahesid, mis parandavad heli- ja soojusisolatsiooni, muutes katuse vaikseks ka tugeva vihma ja rahe korral. Lisaks on kiudtsement tulekindel, vastupidav hapetele ja leelistele, ning difuusne ehk hingav, aidates kaitsta maja konstruktsioone niiskuskahjustuste eest.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.
Ole esimene, kes hindab toodet „Värvitud eterniit laineplaat Eternit Klasika pruun 1250×1130 mm"