Universaalne valamusifoon Space-Saver Lux on ruumi säästev äravool. Sifoon on teleskooptorudega ning alt puhastatav, mis aitab valamukapi sees ruumi säästa. Sifooni saab ühendada ka pesumasinaga (sobib 20 - 22 mm äravooluvoolikutega).
✓ Alt puhastatav;
✓ toruosad on reguleeritava pikkusega;
✓ võimalus ühendada pesumasin (20 - 22 mm voolik).
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Pikkus | 20 cm |
| Laius | 6 cm |
| Sügavus | 17 cm |
| Diameeter | 32 mm |
| Läbimõõt | 1 1/4" |
| Pakendis | 1 tk |
| Omadused | |
| Funktsionaalsus | Teleskooptoru |
| Kollektsioon | Sifoon |
| Kuju | Ovaalne |
| Materjal | Plastik |
| Tüüp | Sifoon |
| Ülevool | Jah |
| Värv | Hall |
| Viimistlus | Matt |
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.






Ole esimene, kes hindab toodet „Universaalne valamusifoon Space-Saver Lux, 1 1/4″"