Matt valge valamu äravoolupesa ühildub nii ülevooluga kui ka ilma ülevooluta valamutega. Korgi avamine ja sulgemine toimib click süsteemina ehk lihtsa vajutusega. Valge mattviimistlus on loodud uuendusliku Bianco tehnoloogiaga, mis muudab pinna vastupidavaks, mittepoorseks ja sõrmejäljevabaks.
✓ Sobib ülevooluga ja ilma ülevooluta valamutele;
✓ vastupidav ja hästi puhastatav matt valge Bianco viimistlus;
✓ lihtne click mehhanism – vajuta avamiseks või sulgemiseks.
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Pikkus | 10 cm |
| Laius | 7 cm |
| Sügavus | 7 cm |
| Diameeter | 62 mm |
| Läbimõõt | 1 1/4" |
| Pakendis | 1 tk |
| Omadused | |
| Funktsionaalsus | Click süsteem |
| Kollektsioon | Click |
| Kuju | Ring |
| Materjal | Messing, Teras |
| Tüüp | Äravoolupesa |
| Ülevool | Jah |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Matt |
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.






Ole esimene, kes hindab toodet „Matt valge valamu äravoolupesa Click süsteemiga 1 1/4″"