Voodrilaud Hardie Plank samblaroheline on saadaval ainult puitu imiteeriva tekstuuriga.
Mõõtmed: 3600 x 180 x 8 mm (pikkus x laius x paksus), ülekattega paigaldatuna kulub ühe ruutmeetri (m²) fassaadipinna kohta 1.85 voodrilauda.
✓ Paigaldatakse 30 mm laiuse ülekattega, võimalik ka avatud vuukidega ehk ülekatteta;
✓ saab paigaldada horisontaalselt või vertikaalselt;
✓ ei vaja hilisemat ülevärvimist;
✓ tuletundlikkus A2 klass, ei põle ega soodusta tule levikut;
✓ 15 aasta pikkune tootjapoolne materjaligarantii (sh. värvile).
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 7,4 kg |
| Pikkus | 360 cm |
| Laius | 18 cm |
| Sügavus | 0,8 cm |
| Alusel | 84 tk |
| Omadused | |
| Materjal | Kiudtsement |
| Materjalinorm | 1.85 tk/m² |
| Tekstuur | Puiduimitatsioon |
| Tihedus | 1300 kg/m³ |
| Tuletundlikkus | A2-s1, d0 |
| Tüüp | Servatud (Lap) |
| Värv | Roheline |
| Värvitoon | Samblaroheline (Heathered Moss) |
Tootekirjeldus
Kiudtsement voodrilaud Hardie Plank on kaasaegne fassaadimaterjal, mis meenutab välimuselt eelkõige eramajadel levinud puidust välisvoodrilauda. Nagu ka nimi juba osaliselt reedab, siis kiudtsement on mitme materjali kombinatsioon, kuhu kuuluvad tsement, liiv, tselluloosi- ja tekstiilikiud ning vesi. Koostisosadest tulenevalt on kiudtsemendi puhul tegemist vastupidava ja keskkonnasõbraliku materjaliga.
Voodrilaud Hardie Plank on tüüblit servatud ning on eelkõige mõeldud ülekattega paigaldamiseks, kuid võimaldab ka teisi stiile. Materjal kinnitatakse alusroovile naelapüssi või kinnituskruvide abil.
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.











Ole esimene, kes hindab toodet „Voodrilaud Hardie Plank samblaroheline 3600×180 mm"