Valamukapp ASTER GREEN on 120 cm seinale kinnitatav valamukapp. - viimistlus, mõõtmed 120x0x46 cm (pikkus x kõrgus x laius).
- Sobib suuremasse vannituppa
- Seinale kinnitatav paigaldus
- Vastupidav materjal
Saadaval järeltellimisel
Küsi projekti pakkumistAndmed
| Transport | |
|---|---|
| Kaal | 42,8 kg |
| Pikkus | 120 cm |
| Laius | 46 cm |
| Sügavus | 50 cm |
| Omadused | |
| Värv | Roheline matt |
| Kollektsioon | ASTER GREEN |
| Tootja garantii | 2 aastat |
| Paigaldusviis | Seinale kinnitatav |
| Sahtlite arv | 2 |
| Käepidemed | Plastik |
| Materjal | MDF puitkiudplaat |
| Soft-close | Jah |
| Tarnitakse kokkupandult | Ei |
| Ühildub lettvalamuga | Ei |
| Ühildub töötasapinnaga | Jah |
| Ühildub pinnapealse valamuga | Jah |
| Sahtlikorrastaja | Ei |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Mööblijalad | Ei |
| Tüüp | Valamukapp |
Tootekirjeldus
Tootekirjeldus
See 120 cm laiune valamukapp on praktiline lahendus suuremasse vannituppa. ASTER GREEN kollektsiooni kapp pakub piisavalt ruumi asjade hoiustamiseks, hoides vannitoa korras ja organiseerituna. Seinale kinnitatav disain muudab põranda puhastamise lihtsamaks ja annab vannitoale kaasaegse ilme.
Täiendav teave
See valamukapp on hea valik, kui soovid oma vannitoale lisada funktsionaalsust ja stiili. Laius 120 cm tagab piisavalt ruumi nii valamule kui ka hoiustamiseks.
Lisa kohe komplekti.
Need tooted tellitakse tavaliselt koos. Muuda kogused või lisa kogu komplekt ühe klikiga.
Komplekt
Sulle võivad meeldida ka.
Mida kliendid räägivad.
Kontrollitud arvustused — paigaldajatelt, eramaja omanikelt ja arhitektidelt. Igaüks on tõestatud ostuga.
Tooteülevaateid veel ei ole. Ole esimene, kes hindab.
Praktilised nipid ja paigaldusjuhendid.
Personaalne teenindus ja tugi
Projektipõhised pakkumised ja tehniline abi
Nutikas ja mugav ostukogemus
Kalkulaatorid, näidised ja sujuv tarne.
Tarned ja garantii otse tootjalt
Valikus tooted, mida mujalt ei leia.
14-päeva tagastus
Rahulolu garanteeritud, võimalus tagastada standardtooteid 14 päeva jooksul.










Ole esimene, kes hindab toodet „Valamukapp ASTER GREEN, roheline matt, 120 cm, seinale kinnitatav"